Вебінар «Відображення запасів в МСФЗ-звітності: просто чи не дуже?» від фахівців цифрового видавництва «Експертус Головбух»

Викладачі кафедри обліку, аудиту та оподаткування залучають здобувачів вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» до участі у вебінарах, семінарах та інших інформаційно-консультаційних заходах, які проводяться експертами спеціалізованих видань, та дозволяють поглибити рівень набутих під час засвоєння навчального матеріалу професійних компетентностей. Реалізація цього підходу дозволяє оцінити ефективність використання нових навчальних інструментів в організації освітнього процесу, та провести порівняння їх впливу на ступінь засвоєння поданого матеріалу і його сприйняття студентами.

18 вересня 2024 року в рамках вивчення дисциплін «Звітність підприємств» (викладач – к.е.н., доцент Віктор ЛОПАТОВСЬКИЙ)» та «Організація обліково-аналітичної системи та контролю» (викладач – к.е.н., доцент Людмила Богатчик)» здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти прийняли участь у вебінарі «Відображення запасів в МСФЗ-звітності: просто чи не дуже?», який було проведено фахівцями цифрового видавництва «Експертус Головбух».

Спікерами зустрічі були: Олена ДЯДЮН – PhD, IFA, IPFM, виконавчий директор ТОВ «МІК «СТАРТ», консультант з МСФЗ, член Ради КВ ФПБАУ, та Анастасія РОМАНЮК – керівник департаменту таксономії ТОВ «МІК «СТАРТ», бухгалтер-експерт, асоційований член ФПБАУ.

Під час вебінару експерти зосередили свою увагу на порівнянні базових оцінок та підходів до обліку запасів за МСФЗ і НП(С)БО, розглянули особливості розкриття інформації про запаси у фінансовій звітності підприємства, та підготували практичні кейси щодо порядку заповнення Приміток до річної фінансової звітності по запасах у форматі таксономії. Використання інструментарію кейс-стаді дозволило спікерам на конкретних прикладах показати відмінності в організації обліку запасів на всіх етапах їх руху, а також оцінити вплив обраних методів оцінки запасів на результати діяльності суб’єкта господарювання. 

За результатами вебінару всі бажаючі мати змогу перевірити ступінь засвоєння представленого спікерами матеріалу, та у випадку успішного проходження тестування – отримати сертифікат учасника. Щиро вітаємо здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Назара НИЖНИКА та Мар’яну РОЗМАН, які підтвердили високий рівень володіння матеріалом, та отримали сертифікати учасника вебінару «Відображення запасів в МСФЗ-звітності: просто чи не дуже?».

Впевнені, що участь у таких заходах не лише дозволяє студентам підтвердити рівень володіння необхідними професійними компетентностями та оцінити ступінь сприйняття ними нових інноваційних інструментів організації освітнього процесу, але й розвиває в них бажання наукового пошуку, здатність до критичного мислення, необхідність продукування власних ідей та підходів до оцінки явищ чи подій тощо.

Сподіваємось, що різноманітні інструменти інформальної освіти й надалі будуть використовуватись студентами для покращення рівня засвоєння окремих освітніх компонент, та допоможуть в майбутньому набути всіх необхідних професійних компетентностей спеціальності 071 «Облік і оподаткування».