Академічна мобільність здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування»

Кафедра обліку, аудиту та оподаткування всебічно підтримує бажання учасників освітнього процесу навчатися, викладати, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому закладі вищої освіти (науковій установі) на території України чи поза її межами. Реалізація права на академічну мобільність серед здобувачів вищої освіти дозволяє не лише підвищити якість отриманих послуг та рівень засвоєння професійних компетентностей, але й вимагає від кафедри забезпечення високого рівня гармонізації навчальних підходів при реалізації освітнього процесу, що в майбутньому дозволить суттєво підвищити конкурентоспроможність випускників не лише на регіональному, але й національному та міжнародному спеціалізованих ринках праці.

У період з 26 лютого 2024 року по 31 травня 2024 року здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Роман РАЗІНЬКОВ (Roman RAZINKOV) та Нікіта СТРЄЛКОВ (Nikita STRELKOV) успішно пройшли навчання за англомовною програмою академічної мобільності у WSHIU Akademia Nauk Stosowanych (Poznań, Polska).

Навчання відбулося завдяки укладеній та ефективно діючій угоді про співпрацю між Хмельницьким національним університетом та WSHIU Akademia Nauk Stosowanych (Poznan, Polska) за сприяння:

– професорки кафедри економіки, аналітики, моделювання та інформаційних технологій в бізнесі Марії ДИХИ;

– зав. кафедри економіки, аналітики, моделювання та інформаційних технологій в бізнесі Павла ГРИГОРУКА;

– зав. кафедри обліку, аудиту та оподаткування Лариси СКОРОБОГАТОЇ;

– зав. кафедри маркетингу Ірини ЗАКРИЖЕВСЬКОЇ;

– декана факультету економіки і управління Віталія КАРПЕНКА.

Висловлюємо щиру вдячність ректору WSHIU Akademia Nauk Stosowanych (Poznan, Polska) Dr. Grzegorzu KONIECZNY, проректору з міжнародної співпраці WSHIU Akademia Nauk Stosowanych Dr. Paulini KOLISNICHENKO, Dr. hab. V. TOKARU (Practical economic and financial decisions in a company) та Dr. hab. P. KURMAIEVU (Modern management methods; Quality management) за отриману можливість участі в програмі академічної мобільності, цікаві та змістовні навчальні матеріали.Щиро вітаємо студентів кафедри обліку, аудиту та оподаткування Романа РАЗІНЬКОВА та Нікіту СТРЄЛКОВА з отриманими досягненнями та бажаємо подальших навчальних та наукових звершень!