«Фінансово-економічна платформа парадигмальних змін повоєнного розвитку України»

Зі вступним словом виступив голова Вченої ради Хмельницького національного університету Скиба Микола Єгорович

Зі словами безмежної вдячності, теплоти та зі спогадами до присутніх звернулись:

• Ректор Хмельницького національного університету – Матюх Сергій Анатолійович.
  • Проректор з наукової роботи ХНУ – Синюк Олег Миколайович.
  • Проректор з науково-педагогічної роботи ХНУ – Лопатовський Віктор Григорович.
  • Завідувач кафедри обліку, аудиту та оподаткування ХНУ – Скоробогата Лариса Вікторівна.
  • Президент Хмельницької торгово-промислової палати – Бєлякова Наталія Миколаївна.
  • Академік НАН України; Заслужений діяч науки і техніки України, директор Державної установи «Інститут економіки та прогнозування НАН України» – Геєць Валерій Михайлович.
  • Декан факультету економіки і управління ХНУ – Карпенко Віталій Леонідович.
  • Секретар Вченої ради ХНУ – Гончар Ольга Іванівна.
  • В.о. декана факультету менеджменту та інформаційної безпеки Вінницького національного технічного університету – Єпіфанова Ірина Юріївна.

Присутні переглянули фільм, присвячений пам’яті Михайла Петровича Войнаренка, який продемонстрував безмежний спадок видатного вченого, поета, сім’янина, друга!

З науковими доповідями на конференції виступили:

• Гораль Ліліана Тарасівна, д.е.н., професор кафедри фінансів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу
  • Філлипова Світлана Валеріївна, д.е.н., професор, директор Інституту економіки та менеджменту Національного університету «Одеська політехніка»
  • Череп Алла Василівна, д.е.н., професор, декан економічного факультету Запорізького національного університету
  • Ковальчук Світлана Володимирівна, д.е.н., професор, завідувач кафедри маркетингу та менеджменту Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту
  • Парсяк Володимир Никифорович, д.е.н., професор, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова.

За результатами роботи конференції видано збірник тез