Гостьова лекція «Можливості сервісу YouControl для перевірки юридичних та фізичних осіб» від компанії YouControl

Одним з аспектів організації освітнього процесу студентів за спеціальністю 071 Облік і оподаткування є оволодіння здобувачами вищої освіти практичними навиками щодо пошуку необхідної для прийняття оперативних управлінських рішень інформації, що потребує вибору джерел її акумулювання та визначення ступеня довіри до них. Можливість об’єктивного отримання необхідних даних дозволяє суб’єктам господарювання своєчасно зробити вибір на користь потенційного контрагента та визначити дієві способи захисту власних інтересів в процесі взаємодії з ними.

Однією з найбільш використовуваних в діяльності вітчизняних підприємств інформаційних систем збору інформації про роботу контрагентів є комплексна аналітична система YouControl. Реєстрація в YouControl дозволяє користувачам оперативно здійснити комплексну перевірку будь-якого суб’єкта господарювання або фізичної особи – підприємця, які зареєстровані в Україні, а також підвищити власний професійний рівень за рахунок доступу до результатів експертних досліджень аналітиків YouControl, можливості навчання на професійних курсах з бізнес-розвідки або опануванні практики фінансового моніторингу в Академії YouControl.

З метою детального дослідження інструментарію інформаційного сервісу YouControl та можливостей його використання в навчальному процесі при підготовці фахівців з обліку і оподаткування, 18 березня 2024 року викладачі кафедри обліку, аудиту та оподаткування к.е.н., доц. Людмила БОГАТЧИК, к.е.н., доц. Наталія ВАЛЬКОВА, к.е.н., доц. Віктор ЛОПАТОВСЬКИЙ, к.е.н., доц. Лариса ОВОД та к.е.н., доц. Володимир ЧЕНАШ взяли участь у гостьовій лекції від компанії YouControl «Можливості сервісу YouControl для перевірки юридичних та фізичних осіб». Спікером зустрічі виступав Анатолій ПЯСЕЦЬКИЙ – менеджер навчальних курсів YouControl.

У своїй доповіді спікер детально зупинився на аналізі кожного з інформаційних продуктів, які пропонують фахівці компанії YouControl своїм користувачам, та на прикладі окремих підприємств показав особливості пошуку інформації не лише про контрагента, але й пов’язаних з ним осіб.

За результатами зустрічі слухачі отримали можливість у повній мірі оцінити переваги використання ресурсної бази YouControl не лише як джерела швидкого пошуку інформації про роботу з контрагентами, але й як інструменту зменшення власних ризиків та способу підвищення рівня професійної майстерності. Слухачі звернули увагу на зручність та простоту використання інформаційної системи YouControl та важливість роботи з її базами саме для облікових працівників.

Викладачі кафедри обліку, аудиту та оподаткування, які брали участь у роботі гостьової лекції, дійшли згоди, що ознайомлення з можливостями серверу YouControl та освоєння основних напрямів роботи в ньому повинно бути використано при підготовці здобувачів вищої освіти за спеціальністю 071 Облік і оподаткування, адже дозволяє суттєво розширити спектр їх практичної підготовки та поглибити зміст набутих професійних компетентностей під час навчання. Зроблено висновок, що окремі можливості інформаційної системи можуть бути використані при розв’язанні практичних кейсів, та виступатимуть якісним показником рівня підготовки студентів на практичних заняттях.