Гостьова лекція «Поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час» від Хмельницької обласної дирекції АБ «УКРГАЗБАНК»

Здобувачі вищої освіти за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» з радістю долучаються до участі у гостьових лекціях, які проводяться у стінах Хмельницького національного університету, та дозволяють не лише розширити професійний кругозір і покращити освітні компетентності за обраною спеціальністю, але й почувати себе більш вільно при використанні нових технологій передачі інформації.

20 березня 2024 року студенти другого курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» відвідали гостьову лекцію «Поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час», яка була проведена представниками Хмельницької обласної дирекції АБ «УКРГАЗБАНК». Захід відбувся за підтримки Національного банку України в межах всесвітньої інформаційної кампанії «Global Money Week» з підвищення фінансової обізнаності. Спікерами виступили:

• Наталія ЯНОВСЬКА – заступник директора Хмельницької обласної дирекції АБ «УКРГАЗБАНК»;
  • Марія БАЖИН – начальник відділу зарплатних проектів управління організації роздрібних продажів Хмельницької обласної дирекції АБ «УКРГАЗБАНК».

Під час гостьової лекції студенти ознайомились з поняттями «кіберзагроза» та «кібербезпека», розглянули найбільш поширені схеми шахрайства та отримали пропозиції щодо їх уникнення чи мінімізації втрат; були поінформовані щодо рекомендованих фінансовою установою способів захисту персональних даних і власних фінансових ресурсів за умови використання цифрових технологій.

За результатами зустрічі студенти отримали змогу поспілкуватись з працівниками Хмельницької обласної дирекції АБ «УКРГАЗБАНК» на цікаві для них теми, та отримати більш розгорнуті відповіді на всі питання, які  виникали в них під час прослуховування гостьової лекції.

Загалом, слухачі дійшли згоди, що отриманий матеріал був корисний не лише для покращення їх професійної майстерності, але й дозволив більш вільно почувати себе при використанні різних банківських програмних продуктів у повсякденному житті.

Від імені кафедри обліку, аудиту та оподаткування Хмельницького національного університету дякуємо керівництву Хмельницької обласної дирекції АБ «УКРГАЗБАНК» за отриману можливість послухати цікаву та змістовну гостьову лекцію та висловлюємо надію на подальшу співпрацю!!!