Гостьова лекція від представників АТ «А-Банк» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування»

Викладачі кафедри обліку, аудиту та оподаткування продовжують налагоджувати співпрацю з фахівцями-практиками задля покращення якості освітнього процесу та посилення його практичної спрямованості. Організація та проведення таких зустрічей не лише дозволяє ознайомити майбутніх фахівців з вимогами стейкхолдерів до спеціалістів у сфері обліку і оподаткування, але й спонукає їх до набуття нових професійних компетентностей з метою посилення власної конкурентоспроможності при подальшому працевлаштуванні.

24 квітня 2024 року в рамках вивчення дисципліни «Організація документування та податкових розрахунків» (викладач – к.е.н., доцент Людмила БОГАТЧИК)» для проведення гостьової лекції на тему «Організація обліку безготівкових розрахунків» було запрошено представників АТ «А-Банк».

Спікерами виступили: Марія ЯМКОВА– керівник відділення №123 АТ «А – Банк» у м. Хмельницькому та Валерія ХЛИВНЮК– заступник керівника відділення №123 АТ «А – Банк» у м. Хмельницькому, випускники факультету економіки і управління Хмельницького національного університету.

Мета зустрічі полягала у вивченні способів та форм організації взаємодії підприємств з банками в процесі відкриття поточних та інших видів рахунків, вивчення порядку їх обслуговування, дослідженні особливостей документального оформлення перерахування коштів контрагентам, зняття готівки залежно від потреб, проведення інших безготівкових транзакцій, формування різних видів звітних документів, проведення необхідних взаємоперевірок тощо.

Під час зустрічі здобувачі вищої освіти за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» отримали можливість ознайомитись з особливостями організації взаємодії банківської структури з клієнтами – юридичними особами, сформували уявлення щодо спектру пропонованих послуг для суб’єктів господарювання, а також дізнались вимоги АТ «А – Банк» до претендентів на майбутнє працевлаштування.

За результатами гостьової лекції студенти не лише покращили отримані під час навчання професійні навички щодо порядку організації обліку безготівкових розрахунків та оптимізації форм взаємодії з фінансово-кредитними установами, але й отримали запрошення від представників відділення №123 АТ «А – Банк» для проходження практики з перспективами майбутнього працевлаштування.

Кафедрою обліку, аудиту та оподаткування висловлено подяку стейкхолдеру АТ «А – Банк» за прийняте запрошення та проведену гостьову лекцію, та висловлено сподівання на подальшу співпрацю!