Кафедра обліку, аудиту та оподаткування вітає випускників-бакалаврів – 2024!

9 липня 2024 року в актовій залі Хмельницького національного університету відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів. Випускники-бакалаври спеціальності 071 «Облік і оподаткування» з радістю приєднались до святкування цієї події.

Традиційно захід розпочався із  виконання Державного Гімну України та вшанування хвилиною мовчання мирних жителів, які загинули внаслідок збройної агресії рф, а також полеглих захисників нашої Батьківщини, серед яких, на жаль, є випускники не лише нашого університету, але й кафедри обліку, аудиту та оподаткування.

Із теплими привітаннями та щирими напутніми словами до випускників звернулись ректор ХНУ Сергій Матюх, заступник голови Хмельницької обласної ради Валентин Соколюк, декани факультетів.

Дипломи молодим фахівцям спеціальності 071 «Облік і оподаткування» вручали декан факультету економіки і управління Віталій КАРПЕНКО та завідувачка кафедри обліку, аудиту та оподаткування Лариса СКОРОБОГАТА.

Для викладачів кафедри обліку, аудиту та оподаткування випуск бакалаврів є одночасно і радісною, і сумною подією. Ми горді та радіємо за наших здобувачів, які протягом навчання на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти під нашим керівництвом здобули всі необхідні професійні компетентності, які в майбутньому стають основою для покорення нових навчальних та професійних вершин. З іншої сторони, трохи сумно та тривожно відпускати студентів, які за роки навчання стали для нас справжніми членами нашої кафедральної сім’ї, у вільне плавання. Розуміємо, що рівень їх знань є достатнім і конкурентоспроможним, та дозволяє гідно себе позиціонувати під час співбесіди з стейкхолдерами. Віримо, що отримані професійні компетентності стануть у нагоді та допоможуть випускникам-бакалаврам себе реалізувати. Сподіваємось, що більшість з них приймуть рішення про продовження навчання на спеціальності 071 «Облік і оподаткування» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти, і з нетерпінням чекаємо зустрічі з ними в новому навчальному році.

Шановні випускники-бакалаври кафедри обліку, аудиту та оподакування! Щиро вдячні, що після закінчення школи Ви здійснили вибір саме на користь нашого навчального закладу та спеціальності 071 «Облік і оподаткування». Впевнені, що роки навчання були для Вас сповнені радісних вчинків та подій! Бажаємо Вам самореалізації в мирній Україні, професійних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і будь-яких планів! Ми пишаємось кожним із Вас!