«Механізм облікового та податкового адміністрування бізнес-операцій у цифровій економіці»

30 вересня 2022 року на платформі Zoom кафедрою обліку, аудиту та оподаткування ім. М.П. Войнаренка з нагоди 60-ти річчя Хмельницького національного університету успішно проведено круглий стіл з фахівцями-практиками, роботодавцями та представниками провідних підприємств, що займаються розробкою і обслуговуванням програмного забезпечення 💻 для автоматизації управлінського обліку на підприємствах різних сфер господарювання.

Зі вступним словом виступила к.е.н., доцент, завідувачка кафедри обліку, аудиту та оподаткування Хмельницького національного університету Лариса Скоробогата.
З вітальними промовами до присутніх звернулись:

• Віктор Лопатовський, к.е.н., доцент, проректор з науково-педагогічної роботи Хмельницького національного університету,
  • Віталій Карпенко, к.е.н., доцент, декан факультету економіки та управління Хмельницького національного університету,
  • Наталя Белякова, к.е.н., президент Хмельницької торгово-промислової палати, які зауважили на актуальності тематики круглого столу та його важливості для формування Hard Skills у майбутніх фахівців спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

З доповідями виступили:

• З доповідями виступили:
  • Павло Муравський, заступник керівника відділу технічної підтримки М.Е.Dос/ПРРО ТОВ «Системи для бізнесу».
  • Сергій Гудзь, засновник ТОВ «Ультра ІТ».
  • Регіна Королюк, директор з персоналу ПП «Аудит Софт ПРО», випускниця кафедри обліку, аудиту та оподаткування.

Також до слова запрошувались доценти та професори кафедри обліку, аудиту та оподаткування та інших кафедр факультету економіки і управління.

На думку усіх учасників і запрошених, результати круглого столу є надзвичайно корисними, особливо для здобувачів спеціальності 071 «Облік і оподаткування».