Нові вектори співпраці з ТОВ «Системи для бізнесу» – отримання викладачами кафедри обліку, аудиту та оподаткування права викладати навчальні курси по роботі з комп’ютерною програмою M.E.Doc

Проведення кафедрою обліку, аудиту та оподаткування протягом травня-червня 2023 року серії гостьових лекцій у співпраці з ТОВ «Системи для бізнесу» дозволило не лише покращити рівень практичної підготовки викладачів та здобувачів вищої освіти за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування», але й актуалізувало питання пошуку нових векторів співпраці, спрямованої на покрашення якості навчального процесу та полегшення адаптації студентів в майбутньому до мінливих умов регіонального та національного ринку праці.

Викладачі кафедри обліку, аудиту та оподаткування із задоволенням підтримали пропозицію ТОВ «Системи для бізнесу» щодо організації та проведення серії лекційних і ситуативних занять для поглибленого вивчення програмного продукту M.E.Doc з можливістю перевірки отриманих знань та отриманням сертифікату на право викладання навчальних курсів по роботі з комп’ютерною програмою M.E.Doc.

За результатами плідної співпраці лекторів ТОВ «Системи для бізнесу» п’ять викладачів кафедри обліку, аудиту та оподаткування пройшли успішне навчання та отримали право викладати навчальні курси по роботі з комп’ютерною програмою M.E.Doc. Крім того, у якості бонусу отримані сертифікати дають їх власникам право на придбання рішень комп’ютерної програми M.E.Doc для компанії-роботодавця зі знижкою 50%.

Вітаємо к.е.н., доцента Людмилу БОГАТЧИК, к.е.н., доцента Віктора ЛОПАТОВСЬКОГО, к.е.н., доцента Наталію ПОНОМАРЬОВУ, к.е.н., доцента Володимира ЧЕНАША та к.е.н., доцента Марину ЮДІНУ з отриманими сертифікатами, та бажаємо подальших успіхів у роботі та професійного зростання!

Дякуємо ТОВ «Системи для бізнесу» за представлену можливість поглибленого вивчення вітчизняних програмних продуктів, які забезпечують високий рівень автоматизації облікової роботи підприємств, установ та організацій, та сподіваємось на подальшу співпрацю.