Організаційна зустріч щодо участі студентів спеціальності 071 Облік і оподаткування у Всеукраїнській студентській олімпіаді з оподаткування

Викладачі кафедри обліку, аудиту та оподаткування всебічно підтримують бажання студентів брати участь у всеукраїнських та міжнародних навчально-пізнавальних та наукових заходах, які організовуються за ініціативи Хмельницького національного університету та інших закладів освіти не лише в Україні, але й за її межами. Безумовно, такі ініціативи студентів свідчать не лише про зацікавленість у підтвердженні власного рівня знань та набутих під час навчання професійних компетентностей, але й дозволять покращити рівень їх мобільності, налагодити різні рівні кооперації із студентами з інших навчальних закладів, підвищити ступінь освітньої взаємодії, розширити професійний кругозір, та в майбутньому – отримати безцінний досвід власного позиціонування при подальшому працевлаштуванні.

Студенти спеціальності 071 Облік і оподаткування, а саме першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ЗІМІНСЬКА Анастасія, РОЗМАН Мар’яна, ТИЖ Діана, ЦЮПА Вікторія та другого (магістерського) рівня НІКІПЧУК Олександр подали заявку на участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з оподаткування, як організована на базі Державного податкового університету (м. Ірпінь, Київська обл.).

Відповідно до умов конкурсу, участь в Олімпіаді передбачала реєстрацію всіх бажаючих до 29 лютого 2024 року, яка включала не лише заповнення анкети, але й отримання вступного завдання для оцінки рівня знань потенційних учасників, за результатами розв’язання якого – їх відбору на наступний етап. Отриманий кейс містив ряд ситуативних завдань, які вимагали від студентів не лише вільного володіння отриманими під час навчання професійними компетенціями з обліку та оподаткування, але й показували здатність студентів до орієнтування й вільного пошуку необхідної інформації в чинних нормативно-правових документах з облікового спрямування.

За ініціативи учасників Олімпіади протягом лютого-березня було організовано ряд он-лайн зустрічей із завідувачем кафедри обліку, аудиту та оподаткування к.е.н., доц. Ларисою СКОРОБОГАТОЮ та викладачами кафедри к.е.н., доц. Віктором ЛОПАТОВСЬКИМ і к.е.н., доц. Людмилою БОГАТЧИК, під час яких кожен з учасників Олімпіади отримав змогу задати відповіді на проблемні для них питання, та в дискусійному форматі відстояти власне бачення розв’язку ситуативного завдання. Загалом, проведені зустрічі показали високий рівень володіння учасниками Олімпіади знань та професійних компетентностей і їх спроможність вирішення запропонованих кейсів, високий рівень креативності реалізованих підходів, та зацікавленість в подальшій участі у заході.

Від імені науково-педагогічних працівників кафедри обліку, аудиту та оподаткування висловлюємо подяку студентам за активну освітню позицію та бажання працювати над поглибленням власного компетентнісного рівня!!! Щиро бажаємо перемоги в Олімпіаді та позитивних вражень від участі у ній!