Підписання договору про співробітництво з ТОВ «Системи для бізнесу»

Активна співпраця кафедри обліку, аудиту та оподаткування Хмельницького національного університету із ТОВ «Системи для бізнесу» отримала документальне підтвердження.

У перший день літа на підписано договір про співробітництво між Хмельницьким національним університетом та ТОВ «Системи для бізнесу 2018», в рамках реалізації якого викладачі факультету економіки та управління та здобувачі освітніх програм «Облік і оподаткування» та інших, що реалізуються на цьому факультеті, зможуть отримати практичні навики використання сучасних програмних продуктів сімейства M.E.Doc та ПРРО (Cashalot, СОТА-каса та інших).

Компанія «Системи для бізнесу» 25 років поспіль займається автоматизацією бухгалтерського обліку на госпрозрахункових, комунальних та бюджетних підприємствах України. Це команда із 60+ висококваліфікованих спеціалістів, що працюють у 5 найбільших містах України.

Мета компанії – стати помічником №1 кожному бухгалтеру/економісту/підприємцю у сфері цифровізації бізнес-процесів.

Окрім продажу, встановлення і якісного супроводження популярних бухгалтерських програм у компанії активно навчають користувачів працювати у цих програмах (M.E.Doc, КЕП, ПРРО, KBS, BAS та ін.), тому співпраця з ЗВО є пріоритетним напрямком роботи.

Статуси компанії:

• Офіційний дистриб’ютор M.E.Doc, веб-сервісу СОТА, програмних РРО.
  • Регіональне представництво з реєстрації КЕП у 5 регіонах України.
  • Провідний партнер програм лінійки KBS (бюджетна сфера).
  • Центр впровадження програм лінійки BAS (госпрозрахунок).
  • Сертифікований партнер «ESET-Україна».
  • Партнер Microsoft.
  • Член ВГО «Спілка Автоматизаторів Бізнесу».
  • Центр сертифікованого навчання по M.E.Doc, ПРРО, BAS.
  • Організатор професійних бухгалтерських семінарів та вебінарів.

Спеціалісти компанії «Системи для бізнесу» активно залучаються до проведення гостьових лекцій для здобувачів освітніх програм «Облік і оподаткування», протягом червня очікуємо подальшого розширення співпраці і проходження сертифікованих курсів за програмою M.E.Doc викладачами факультету економіки і управління, на які, зокрема, записалися і викладачі кафедри обліку, аудиту та оподаткування: Богатчик Л.А., Джулій Л.В., Лопатовський В.Г., Пономарьова Н.А., Ченаш В.С., Юдіна М.І.

До початку нового навчального року в одному із комп’ютерних класів факультету буде встановлено програмне забезпечення M.E.Doc та ПРРО від ТОВ «Системи для бізнесу».

Працюємо разом для перемоги!