Підвищення кваліфікації у SAP Business One

Щиро вітаємо к.е.н., доцента кафедри обліку, аудиту та оподаткування Людмилу БОГАТЧИК, яка у період з 11 червня 2024 року по 30 червня 2024 року пройшла курс навчання «Кадровий облік та заробітна плата у SAP Business One (українська локалізація)» у TG Academy – навчальній платформі ТG Consulting, який є офіційним партнером SAP в Україні.

Ознайомчий курс «Кадровий облік та заробітна плата у SAP Business One (українська локалізація)» про модуль HR&Payroll для ERP системи SAP Business One, розроблений компанією TG Consulting з урахуванням особливостей українського законодавства.

Учасники цього курсу пройшли програму, яка включала такі розділи:

• Загальний огляд SAP Business One;
  • Загальний огляд HR&Payroll;
  • Кадровий облік;
  • Заробітна плата.

Учасники, які виконали всі завдання курсу, отримали сертифікати.

Перевірка дійсності сертифікатів учасників від TG Academy доступна на їх сайті: https://www.tgc.academy/search/

Відмітимо, що SAP Business One – це програмне забезпечення для управління бізнесом (англ. Enterprise Resource Planning – ERP), призначене для малих і середніх підприємств, що пропонується німецькою компанією SAP SE. Як ERP-рішення, у SAP Business One наявний доступний для користувачів спосіб комплексного управління бізнесом та взаємовідносин з контрагентами. Однією з головних особливостей роботи ТG Consulting є те, що вони розробляють власні аддони (англ. add-on – додаток) для SAP Business One, що дозволяє забезпечити користувачам програмного забезпечення додатковий функціонал та вищий рівень відповідності їх бізнес-потребам.

З метою зростання поінформованості щодо можливостей аддонів SAP Business One щодо автоматизації та комплексного управління окремими ділянками управління підприємством, компанія TG Consulting розпочала реалізацію пілотного проєкту з навчальними закладами щодо підвищення кваліфікації викладачів з логістичного та фінансового контуру SAP Business One на базі власного програмного забезпечення. Фахівцями TG Consulting було сформовано унікальний інформаційно-освітній простір «DigitEd», за допомогою якого слухач отримав можливість не тільки навчатись з ментором-викладачем, а й сформувати реальні практичні навички володіння базовими програмними компетенціями, які можуть бути використані в подальшій викладацькій діяльності.За результатами навчання було досягнуто попередньої згоди з ТОВ «Артіль ДС», яке є офіційним провайдером програмного забезпечення SAP Business One (українська локалізація), щодо укладання меморандуму про співпрацю з Хмельницьким національним університетом.