Про міжнародне стажування викладачів кафедри обліку, аудиту та оподаткування ХНУ

Викладачі кафедри обліку, аудиту та оподаткування прийняли активну участь у міжнародних стажуваннях. Зокрема, к.е.н., доц., завідувач кафедри Скоробогата Л.В. пройшла науково-педагогічне стажування на тему «Економічна доброчесність» в Польсько-українській фундації «Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці» (IIASC, KRS: 0000647929) спільно із Вищим Семінаріумом Духовним університету UKSW (Польща) з 24 жовтня 2022 р. до 2 грудня 2022 р. Навчання відбувалось під час он-лайн занять, а також передбачало самостійне вивчення наданих науково-методичних матеріалів (посібників, конспектів, презентацій) щодо ідентифікації проблем в навчальному процесі у Європейській та Польській системах вищої освіти та науки і в Україні. Під час проходження міжнародного стажування відбулось ознайомлення із наступними темами:
1) Академічна доброчесність: поняття, принципи, проблеми імплементації;
2) Упровадження уніфікованих процедур перевірки і оцінки наукових і студентських робіт на основі досвіду європейських університетів;
3) Нові та інноваційні методи з упровадження принципів академічної доброчесності;
4) Презентація стипендіальних і грантових програм, а також порядку подання заяв на фінансування навчання і проведення наукових досліджень у польських закладах вищої освіти;
5) Програма «Еразмус+» та її роль в підвищенні якості освіти, компетенцій освітян та популяризації принципів академічної доброчесності (проєкт «European Network for Academic Integrity»).

Бобровник В.М., к.е.н.. доцент кафедри обліку аудиту та оподаткування пройшла науково-педагогічне стажування на тему «Розвиток професійних компетентностей (фахових методик, технологій тощо) при викладанні фахових дисциплін» на педагогічному факультеті Білостоцького університету, Faculty of Education, University of Białystok без відриву від виробництва у дистанційному форматі на платформі ZOOM. (Польща)  з 17 жовтня 2022 року до 25 листопада 2022 року. Навчання відбувалось під час он-лайн занять, а також передбачало самостійне вивчення наданих науково-методичних матеріалів з метою поглиблення знань та розвитку компетенцій науково-дидактичного колективу українських університетів з точки зору викликів, рішень та перспектив у викладацькій та науково-дослідній діяльності в сучасному університеті. Під час проходження міжнародного стажування відбулось ознайомлення із наступними темами:

1) Міжкультурна комунікація в педагогічній перспективі;

2) Розвиток творчого мислення студентів