Здобувачі першого та другого рівнів вищої освіти спеціальності «Облік і оподаткування» долучилися до зустрічі з представниками Третьої окремої штурмової бригади та молодіжної громадської організації “Centuria”!

2 квітня у Хмельницькому національному університеті представники Третьої штурмової бригади та молодіжної громадської організації “Centuriaза сприяння відділу навчально-виховної роботи (завідувач – Інна Горячок) провели зустріч із здобувачами освіти Хмельницького національного університету та викладачами. Це всеукраїнський інформаційний тур зустрічей із Третьою штурмовою.

Третя окрема штурмова бригада – добровольчий підрозділ, сформований у перші дні повномасштабного вторгнення. Засновник – перший командир полку «Азов» Андрій Білецький. Базові світоглядні засади підрозділу – україноцентризм, традиціоналізм, ієрархія й відповідальність.

Пройшовши складний відбір, до лав підрозділу потрапляють лише високомотивовані та сильні духом бійці, готові до постійного вдосконалення та важких боїв з ворогом на передовій.

Усі присутні на зустрічі мали можливість познайомитися ближче з підрозділом, дізнатися більше про справжнє побратимство й бригадний дух, про цінності, якими керуються у своїй діяльності.

Учасники зустрічі ставили запитання, які їх цікавили і отримали чесні відповіді – про службу, можливості та переваги приєднання до Третьої штурмової.

Після зустрічі студенти ХНУ захоплено поділилися своїми враженнями.

Щиро дякуємо представникам Третьої штурмової бригади за щоденну, вкрай важку працю, за незламність під ворожими обстрілами, за мужність і героїзм, за врятовані життя братів та сестер по зброї, за спокійні будні наших громадян та відданість у захисті нашої країни.